„Chcę W Końcu Schudnąć

I Nigdy Więcej Nie Przytyć!”

To Jest Konkretna Strategia, Która Pomogła 193 Osobom Chudnąć Średnio 4 kg Miesięcznie Bez Ekstremalnych Diet 

I Bez Efektu Jojo

Efekty moich podopiecznych

Bernadetta

Danka

Weronika

Dorota

Monika

Opinie

Agnieszka
Agnieszka
Read More
Pani dietetyk jest bardzo przyjazna pacjentom. Szczegółowy wywiad w spokojnej atmosferze trwał godzinę. Wiedza i fachowość. Jestem pełna nadziei na pozbycie się zbędnych kilogramów.
Michalina
Michalina
Read More
Szeroka wiedza i profesjonalizm mimo konsultacji online. Indywidualne podejście, pełen wywiad i wszystko wytłumaczone od a do z. Kulinarnie zrozumiałe nawet dla faceta;-) Polecam Panią Marzenę
Michał
Michał
Read More
Z Panią Marzena spotkałam się krótko po urodzeniu dziecka. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Profesjonalnie i z empatia przeprowadzony wywiad. Ułożona dieta bardzo urozmaicona. Polecam zmianę nawyków pod okiem P. Marzeny.
Mirena
Mirena
Read More
Panią Marzenę poleciła mi koleżanka, a ja będę polecać dalej. Zależało mi na tym, żeby nauczyć się zdrowo odżywiać i nareszcie czuję, że wiem jak układać jadłospis. Na diecie czułam się dobrze, odkryłam dużo nowych przepisów, a przy okazji schudłam. Na pewno jeszcze wrócę
Patrycja
Patrycja
Read More
Pani Marzena jest osobą bardzo fachową, merytoryczną i ciepłą. Jej rady są bardzo pomocne, a kontakt bezproblemowy. Bardzo polecam
Beata
Beata
Read More
Bardzo zaangażowana osoba. Pierwszy raz tak skutecznie straciłam wagę bez uczucia głodu i potrzeby podjadania. Bardzo polecam.
Kinga
Kinga
Read More
Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pani Marzena bardzo uważnie słucha, dopytuje i też potrafi uspokoić i pocieszyć. Mam nadzieję na owocną współpracę.
Agnieszka
Agnieszka
Read More
Uważnie słucha, koncentruje się na pacjencie.Nie czułam ograniczenia czasowego.Dieta uwzgedniała moje preferencje smakowe.Jestem zadowolona.
Ewa
Ewa
Read More
Pani Marzena jest bardzo sympatyczną osobą, a co najważniejsze diety które układa są bardzo skuteczne. Posiłki proste w przygotowaniu i szybkie. Jestem mega zadowolona dzięki zaangażowaniu Pani Marzeny chudlam 10 kg przez 6 miesięcy. Polecam serdecznie.
Monika
Monika
Read More
Miałam przyjemność korzystać z masażu połączonego z aromaterapia. Pani Marzena podczas masażu dokładnie tłumaczyła co robi, jaki olejek stosuje i jakie jest jego działanie. Kojący głos oraz delikatne ręce to wielki atut pani Marzeny. Czułam się bardzo zrelaksowana a piękny zapach olejków czułam jeszcze dnia następnego. Gorąco polecam i na pewno jeszcze skorzystam.
Otylia
Otylia
Read More
Bardzo pomocna, miła pani dietetyk, z duużą wiedzą. Sięga po kompleksowe rozwiązania.Mogę tylko polecić.
Anna
Anna
Read More
Bardzo ciepła i zaangażowana osoba (mało takich osób) w to co robi. Szuka jak najefektywniejszych i naturalnych rozwiązań dla naszego zdrowia. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze bez napinki że ktoś czeka na swoją kolej. Zaproponowana dieta sprawdziła się 100%.
Janina
Janina
Read More
Dobry dietetyk ,zaangażowany w swoją pracę,przyjazny dla pacjenta,polecam serdecznie,pracę z Panią Marzeną.
Monika
Monika
Read More
Polecam, profesjonalna, indywidualna dieta, łatwe i smaczne przepisy. Cały czas korzystam ze wskazówek Pani Marzeny.
Previous
Next